MR Compleet bijeenkomst start

MR Compleet 13 maart, 17 april en .. mei

MR Compleet is dé volledige cursus voor nieuwe (G)MR-leden of (G)MR-leden die hun kennis willen opfrissen. Deze cursus bestaat uit de bijeenkomsten MR Start (13 maart), MR Effectief (17 april) maart) en MR Verdieping (..mei). De MR Start is ook heel goed los te volgen als basiscursus voor nieuwe leden. Elke cursus duurt 2,5 uur. Kosten: gratis.

Graag apart per bijeenkomst aanmelden op de website van de academie.

 

MR Start voor ouders en personeel

Voor wie: (ouders en personeelsleden), startende leden van de MR of GMR, (G)MR-leden die hun kennis willen opfrissen of ouders en medewerkers geïnteresseerd zijn in het lidmaatschap van de (G)MR.

Tijdens MR Start krijg je inzicht in de formele en informele positie van de MR en GMR (het wat). We gaan in op de verschillende rechten en taken van de MR, maar ook kijken we naar de documenten die de MR moet kennen en de positie van de GMR binnen de schoolorganisatie. Na deze cursus kun je MR Effectief volgen op 17 april.

Na deze cursus:

· Ken je de basisuitgangspunten van het werk als MR-lid;

· ken je de belangrijkste bevoegdheden van de MR;

· weet je welke documenten voor de MR van belang zijn;

· ken je de faciliteiten waar je als MR-lid recht op hebt.

Datum: 13 maart 2023 19.30 uur – 22.00 uur

Aantal deelnemers: Online: 3-12 deelnemers. Fysiek: 6-20 deelnemers

Aanmelden: Personeelsleden via de Academie. Ouders via de schoolleider of een mail naar gmr@sopoh.nl

  

Ouders die deelnemen:

 

Kosten: geen

Trainer

 

Datum

13-03-2024

Tijd

19:30 - 22:00

Locatie

Rietveldschool

Welke collega's gaan er?