Spelend leren in groep 3

Training Spelend leren groep 3

Doelgroep: Leerkrachten groep 3

Wil je alles weten over spelend leren in groep 3 en hoe je samen met de kinderen thema’s kunt onderzoeken en opbouwen? Wil je de doelen die je in de ochtend aanbiedt, in de middag spelenderwijs dieper laten verwerken én hier de nodige verrijking bij aanbieden? Dan is deze praktische training echt iets voor jou. Je leert het eigenaarschap van de kinderen te vergroten en ruimte te maken in je bomvolle agenda om spelenderwijs de wereld te verkennen. Actief, verrijkend en ontzettend leuk.

Kernthema’s van deze training zijn:

  • Hoe bouw ik samen met kinderen een thema op
  • Hoe vergroot en behoud ik eigenaarschap van kinderen
  • Hoe verwerk je de doelen van lezen, rekenen, spellen en schrijven in het spel
  • Hoe organiseer je spelend leren in een bomvolle agenda
  • Hoe zorg je voor boeiende instructies om je thema betekenisvol te starten
  • Met welke vragen haal je voorkennis op
  • We bedenken toffe activiteiten om het thema te verkennen
  • Hoe haal je goede onderzoeks-/leervragen op voor onderzoekend leren

En nog veel meer!

Aanmelden zowel hier als op de website van de aanbieder. Alleen als ook via de Sopoh academie gereserveerd is, mag de factuur naar de coördinator van de academie gestuurd worden.

De training bestaat uit 3 dagdelen van 2,5 á 3 uur. De prijs van deze training is 289,- (vrijgesteld van BTW). De prijs is incl. koffie/thee, wat lekkers en een certificaat. Meer informatie of aanmelden?  Volg onderstaande link

https://hetkleineavontuur.nl/product/open-training-spelend-leren-groep-3-rijsenhout-nh/

www.hetkleineavontuur.nl

Locatie: Rijsenhout (Noord-Holland), De Zevensprong (school), Pampusstraat 28

Data: woensdag 19 januari, 9 februari, 2 maart 2022

Tijden: 14.30 – 17.30 uur

Het Kleine avontuur

Organisatie

 

Datum

19-01-2022 - 02-03-2022

Tijd

14:30 - 17:30

Locatie

Kindcentrum WestWijs